FANDOM


Try tryyyy try try try... try try trytrytry try try... Patam pam!

Pan Trąbka wygłasza legendarną teorię o zbawiennym wpływie taniego alkoholu na człowieka


Atak

Pan Trąbka w pełnej okazałości

Pan Trąbka - to Jedi (i nie tylko), w niektórych kręgach znany jako Foul Moudama (co jest błędem, ponieważ był to jego pseudonim artystyczny). Urodzony na Alzocu III w przeciętnej rodzinie Talzów. Jego pseudonim pochodzi ze starowołoszańskiego i oznacza: Tego, któremu trzeba się i kłaniać. Postać kultowa w każdym tego słowa znaczeniu...

Biografia Edytuj

Trąbkowa MłodośćEdytuj

Talz03

Rodzice Pana Trąbki

W latach młodości Pan Trąbka żył sobie jak każdy przeciętny Talz. Chodził do Alzockiej Szkoły Nauk Pirotechnicznych, którą zdał z wyróżnieniem. W okresie post-szkolnym studiował, medytował i pisał dzieła literackie takie jak:

  • -"Trąbka i Pokój"
  • -"Trąbka, czyli o życiu jako takim"

I największe dzieło matematyczno-filozoficzne:

  • -"Ile Trąbek zmieści się w Trąbce, czyli po co żyjemy"

Ok. 2 lata po ukończeniu szkoły na jego rodzinnej planecie pojawił się bezimienny Jedi, który czując gigantyczny potencjał Trąbki wybłagał go na kolanach, by udał się z nim do Świątyni Jedi na Coruscant. Pan Trąbka był zawsze zainteresowany wszechświatem, więc wyruszył z Jedi do Świątyni, by zaznać tam światowego życia.

Trąbka JediEdytuj

Trąba

Pan Trąbka i jego przyjaciele z Zakonu Jedi

Jego kariera była krótka, ale przedstawiała w jaki sposób osoba o takiej inteligencji, charyzmie, sile woli i piękności może dojść do władzy nad niezorientowanym plebsem. To on powiedział Radzie Jedi żeby wysłała Obi-Wana i Qui-Gona na Naboo, a zrobił to w taki sposób, że nikt o tym nie wiedział. Jego decyzje miały kluczowy wpływ na losy wszechświata, ale on się tym nie chełpił. On dalej robił swoje...

Przygotowania do Wojen KlonówEdytuj

Postawa Bojowa

Jeden z klonów Pana Trąbki w postawie bojowej

Wyczuwając co się święci, Pan Trąbka zmienił imię i nazwisko na Foula Moudamę, które przysłużyło mu się wcześniej podczas treningu Jedi (Ciemna Strona Mocy to pic na wodę, to Pan Trąbka przygłuszył zmysły Jedi, by ci uwierzyli, że naprawdę nazywa się Foul). Używając swojej ksywy stworzył sobie (za pieniądze Starej Republiki) kilkanaście klonów, które wysłał w świat by głosiły Dobrą Nowinę, a sam w tym czasie zaszył się na mało znanej pustynnej planecie Dagobah.

Wojny Klonów a medytacja na odludziuEdytuj

Dagobah

Powierzchnia Dagobah po hardcore'owej medytacji

Nie zważając na wojenną zawieruchę, która rozpętała sie po jakimś czasie, Pan Trąbka wylegiwał się na Dagobah, medytował i robił wódkę z piasku. Po jakimś czasie zaczął wyczuwać drgania w Mocy spowodowane przez śmierć większości swoich klonów. Kiedy wyczuł, że umarł już ostatni (jego śmierć widzimy w holoserialu "Clone Wars"), rozpoczął tzw. hardcore'ową medytację, co skończyło się porośnięciem całej powierzchni planety przez roślinność. Gdy skończył medytować wsiadł do swojego Trąbkostatku i odleciał w nieznane. Późniejsze przygody Pana Trąbki nie są już tak znane. Większość źródeł donosi, że gdzieś wysoko na niebie znajduje się najjaśniej świecąca gwiazda. Gwiazda ta to w rzeczywistości Trąbkostatek, z którego Pan Trąbka sprawuje pieczę nad całym wszechświatem.

Naśladowcy a Trąbkowe SpojrzenieEdytuj

Muftak

Jeden z naśladowców Pana Trąbki

Po zniknięciu Pana Trąbki na różnych planetach pojawiły się setki jego naśladowców (część z nich próbowała się pod niego podszywać, ale zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach). Jednak każdy z nich był zbyt daleko od ideału, by chociaż osiągnąć tytuł Trąbkowego Proroka. Żaden z nich nie posiadał także Trąbkowego Spojrzenia.

Trąbkowe IdeeEdytuj

Listado18

Trąbkowe Spojrzenie na "do widzenia"

  • Try tryyyy try try try... try try trytrytry try try... Putum tum!
  • Try tryyyy try try try... try try trytrytry try try... Pitim tim!
  • Try tryyyy try try try... try try trytrytry try try... Petem tem!
  • Try tryyyy try try try... try try trytrytry try try... Potom pom!

Niech Trąbka będzie z Wami!=

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.